Fiber Panel Taş Duvar Kaplama

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hizmetlerimiz

Europanel duvar kaplama

Fiber Panel Taş Duvar Kaplama


Fiber panel taş duvar kaplama sistemleri, su ve nemden etkilenmediği için banyo ve mutfaklarda da uygulanabilir.

Doğal olan bir görünüm sağlayan Fiber panel taş duvar  kaplama kişisel beğeniler ve ekonomik açıdan son derece uygundur. Gerçek bir taş, tuğla ya da beton hissi veren bu ürünleri kullanmanın avantajlarına geçmeden önce, ürünlerin özelliklerinden bahsedebiliriz.

 

       Mastik, doğal taş tozu, polyester ve fiberglas malzemelerden üretilmiştir.

       Yangına dayanıklıdır ve alev almaz

       Güneşin zararlı ışınlarından korunmayı sağlar

       İstenilen ölçülere göre kesilir

       Kanserojen madde içermez

       Her türlü yüzeye uygulanır

       Kanserojen ve toksik maddeler içermez

       Su ve nemden etkilenmez

       Kolay yıkanır, temizlenir

       Mukavemeti ince olmasına rağmen yüksektir

       Desenlerde bir bütünlük söz konusudur

       Alerjik bünyeler için idealdir. Çünkü kanserojen ve toksik malzemelerden üretilmemiştir.

 

Yani her konuda avantaj sağlayan bu ürünler yüzeylere sadece vida zararı verir ki bu da zaten usta elinden çıktığından sorunsuz bir uygulama sağlar.

 

Fiber Duvar Panelinin Avantajları

 

Sıvası bitmiş tüm yüzeylerde uygulanan Fiber panel duvar kaplama sistemleri, su ve nemden etkilenmediği için banyo ve mutfaklarda da uygulanabilir. Delinme ve kesilme özelliği olduğundan üzerine dekoratif objeler kolayca yerleştirilebilir.

 

Dübel ve vidalar kullanılarak kısa sürede montajı yapılabilen ürünler, zamandan da kar etmenizi sağlar. İnşaat kirliliği çıkarmadığı için yapı ve inşaatlarda izin gerektirmez. Bu yüzden portatif standartlara uygun olarak montajı yapılabilir.

 

Mesela kaba inşaatlarda ısı yalıtımı yapılarak tercih edilen straforları daha şık bir hale getirmek için bu sistemleri kullanabilirsiniz. Özellikle ev yenilemelerinde taş, tuğla ve ahşap desenli straforlar iyi sonuçlar vermekle birlikte ekonomik olmalarıyla ünlüdür.

 

10 Yıl Garantilidir

 

Genelde 10 yıl garantili olarak üretilen ürünler, mekanlara doğal bir görünüm sağlamak için hizmet vermektedir. Toksik madde içermediği için özellikle gıda satışı yapılan yerlerde güvenle kullanılabilir. Metrekare cinsinden üretilip kullanılan ürünleri her mekana göre üretmek mümkün olmaktadır.

 

Fiber Panel Duvar Kaplama Fiyatları

 

Fiber panel duvar kaplama fiyatları da uygundur. Birçok kişinin tercih ettiği panellerin istenilen renge boyanması da mümkündür. Yani hem uygulama maliyetlerini düşürmek hem de boya yapmak için yapılan masrafları azaltmak isterseniz, Fiber panel çeşitleri sizin için en idealdir.

+90 0212 803 25 79